Meil on suur ja siiras rõõm Sind tervitada meie e-poes. Fashadore eesmärk on pakkuda parimate hindadega kvaliteetseid tooteid, meeldivat ja sõbralikku klienditeenindust.

Fashadore tegevused on kooskõlas seadustega, mis on Eesti Vabariigis kehtivad. Seega tea, et iga ostuga laienevad Sulle kõik tarbija õigused (sealhulgas ka 14-päevase tagastusõigus)

Ostlemine meie e-poest on imelihtne ja mugav ning nõuab vaid mõned üksikud minutid. Sinu parimaks teenindamiseks oleme välja toonud mõõdud, mis on just antud tootelt võetud. Nii saad lihtsalt esitatud mõõte võrrelda enda kehamõõtudega. Laos olevad tooted väljastame alati 1 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist ning pakk jõuab Sinuni 1-2 päevaga.

Kui Sul on tooteid, kampaaniaid või muud olulist infot puudutavad küsimused ja ettepanekud võta meiega julgelt ühendust. Teeme endast kõik, et Sinu küsimus saaks kiire vastuse ning probleem parima lahenduse.


Kõik küsimused, soovid ning ettepanekud või muud olulist infot puudutavad küsimused on alati oodatud e-posti teel info@fashadore.ee või klienditeeninduse telefonile (+372) 5307 3049. Kõnedele vastame E-R 10.00-19.00, e-kirjadele vastame 1 tööpäeva jooksul.